logo
Marko

Kingston 8GB (2x4GB) 1866MHz DDR3 HyperX Beast

11.01.2013. @ 00:31   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Jer je ima neko, kako se pokazala?

3 komentara

Tay'O
14.05.2013. @ 18:35 #72eec878

RAM radi ok. Potrebno je otkljucati u BIOSu profil koji dozvoljava memoriji da radi na 1866mhz. (CL 9-9-11 na 1.65V). U suprotnom ce memorija po defoltu raditi na 1333mhz. Ova memorija vrhunski lezi (estetski) na crnoj maticnoj. Ako brinete o ovim stvarima windows expirience index iznosi 7.8-7.9 sto je max koji je zacrtan u Windowsu. +:Solidan RAM (sve kao po specifikaciji), atraktivan dizajn -:Otkljucavanje zacrtanih brzina

Lazar
05.06.2013. @ 19:31 #170aed73

interesuje me da li moze d radi na plocama sa amd 760 cipsetom?

bane
05.03.2014. @ 09:30 #69db056a

odličan ram,za ove pare dobijete memoriju koja može raditi na 1333(difolt)-1600 - 1866Mhz.U biosu u memory settingsu izaberete profil (profil1-1333, profil2-1600, profil3-1866MHz)l modula i to je to! preporuka!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan