logo
Aleksandar

Kingston 8GB (2x4GB) 2400MHz DDR3 KHX24C11T2K2/8X

14.11.2012. @ 22:41   #Komentar #RAM memorija #Kingston

Da li neko zna jer moze ova memorija na maticnu plocu koja podrzava do 1866MHz??? Hvala unapred na odgovoru

17 komentara

vukasin
26.11.2012. @ 22:13 #7e701b5e

Moze ako overklokujes.

Shone
04.01.2013. @ 01:05 #7a14821c

Sa z77 chipsetom i 3570k radi na 2400mhz, sve od podesavznja je potrebno u biosu ukljuciti intel xms profile RAM... LAtencija je malo visoka ali se moze spustiti... Hladna je. +:obecano ispunjeno -:latencija mozda

shone
04.01.2013. @ 01:08 #65e7b569

Ocena u win8 je 8.1 Ploca na kojoj bez problema radi sa 2400 je gigabyte z77x-dh3.

Dalibor
09.01.2013. @ 11:11 #3a561de4

kako stoji sa gigabyte plocom GA-F2A85X-UP4 i Apu procesorom 5800k da li trebaju neka podesavanja? +:savet za kupovinu

Nemus
27.02.2013. @ 09:54 #beddf7fa

Da li ova memorija moze na ovu maticnu plocu GIGABYTE GA-P41T-D3? Hvala unapred

Dule, 31
08.03.2013. @ 14:47 #e21838ef

Dalibore, na Gigbyte ploci 2400 mhz tesko, ali na Asus F2A85-M PRO radi bez problema. +:best buy

Dule, 31
08.03.2013. @ 14:49 #2aa955f3

Aleksandre, moras uzeti jacu plocu, koja podrzava brzine preko 2Ghz za memorije.

bata
21.06.2013. @ 14:47 #1a8cbbd7

Koji amd procesor podrzava ovu memoriju na 2400mhz?

dennnic
30.06.2013. @ 13:35 #ed4bc1b8

kako bi radila sa asus P8Z77-V LX i intelom i5-3470?

Slobac
16.08.2013. @ 12:52 #619f8ae8

Moze li ova memorija na plocu MSI-P55-GD65? +:Pitanje -:Pitanje

Slobac
16.08.2013. @ 12:53 #f24c3185

Ne bi je dizao preko 2000Mhz, a procesor na ploci je i5-650. +:dodatak na prethodno -:dodatak na prethodno

Ivan
07.10.2013. @ 13:50 #9f5a49d2

zanima me sledece meni maticna ploca podrzava ram do 2200 mhz maticna je ga-p55m-ud2 a procesor je i5 2.66 oce li mi biti problema ako uzmem ovaj ram i koliko ce ucitavati jel ce da bude 2200 ili manje ili prosto da uzmem drugi ram ? +:Pitanje

joe
26.10.2013. @ 12:49 #2b90c67a

Da li moze ova memorija na plocu ASRock FM2A88M EXTREME4+ i da li ce to raditi i kako? +:pitanje

Fred
11.11.2013. @ 06:46 #7f0e2e7f

@Ivan... Mozes slobodno uzeti nesto slabije, ali neces pogresiti ni sa ovom memorijom, jer na tvojoj ploci radice bez problema na 2200 MHz.

facepalm
13.12.2013. @ 14:46 #693c8ca7

Frede skini se sa narkotika! Nema šanse da izvuče 2200MHz na entry lvl ploči kakva je ga-p55m-ud2! Neka bude srećan ako stabilno bude radila na 1600MHz! Ivane ovo ti je bacanje para. Joe, ova memorija bi trebala da bude ok jer APU integrisane grafičke traže što bržu memoriju jer tada i one same rade brže/bolje.

Dusan
09.04.2014. @ 12:50 #1f5026fe

Aleksandar, radi na Asrock Z77 Fatal1ty Performance na 2400 mhz. Samo postavis : XMP Profile #1: D3-2400 CL11-13-13 @1.65V +:na 2400 Mhz radi sa Intel i5 3570K, brza, hladna, fantasticna -:ne daje 2400 Mhz sa slabijim procesorima Intel serije

Dusan
01.05.2014. @ 01:20 #47a09f19

Fantasticna, daje bandwidth od 38400 MB/s u dual-channel modu. Odlicno izgleda i ultra brza.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan