Ova memorija na nekim plocama po difoltu radi na 667Mhz,tako da vam programi poput cpu-z javljaju da nije 6400 nego manje.Razlog ovome je da sam cip po difoltu radi na 1.8volti ili neke ploce oce same da" prebace", sto znaci i manja frekvencija.Da bi dobili brzinu od 800Mhz treba u biosu uneti manualno takt kao i podici voltazu na 2.0 ili 2.1v +:hladnjak -:ne toliko brza
imam ovu memoriju al mi na cpu-z pokazuje da radi na 400Mhz,zatim odem u bios i namjestim frekvenciju na 800Mhz i povecam viltazu na 2.0V i kada opet udjem u cpu-z i dalje pise da radi na 400Mhz. Dali treba jos nesta uraditi osim ovoga ili mi nije nesta uzredu drugo? ( Asus P5Q-EM DO Core2Duo e8400 ) +:Pitanje ? -:Pitanje ?