logo
Igor

Kingston Flash 16GB DataTraveler 100 Capless

17.01.2009. @ 18:38   #Komentar #Flash/Mem kartice #Kingston

jako dobar uredjaj zaista nemam zamerke vrh ko zeli dzepni hardic ovo je prava kupovina!! olican uredjaj!! +:hackovenje :-), sa haknutim moze preko 4gb:-) brzina pisanja oko 13000

12 komentara

Igor
17.01.2009. @ 18:58 #9096df7b

http://img216.imageshack.us/my.php?image=speedur3.jpg pogledajte brzinu kopiranja na racunar +:BRZINCUGA!!!

Nikol
27.01.2009. @ 13:54 #ffa2576f

Hackovenje :-), sa haknutim moze preko 4gb:-) brzina pisanja oko 13000 hahaha ti to nazivas hackovanje ? Da prebacis u NTFS nazivas hackovanjem lol vidi se da si dete.

shomi
07.04.2009. @ 00:26 #e52cb705

shta se lozish cakani, pa vidish da je chovek stavio smajli, :-) shto znachi da se shali..... ti si ispao dete u ovoj prichi.... ;-)

milutin
23.07.2009. @ 13:16 #e7945a8e

Sjajan mali i prktican uredjaj imam ga 6 meseci konkretno ovaj od 16 gb ispadao je nosio sma ga svuda i dalje je citav :-D Sto se tice brzine veoma je brz u NTFS formatu i ovaj USB se pokazao vise nego sjajno,prezadovoljan sam! +:Cena 3000 din,brzina pizanja preko 13Mb/s,a citanja preko 25 MB/s -:Ne dobija se tracica za vrat u paketu

ShoNe!!
02.01.2010. @ 01:59 #4c61e2ae

Jel imaju ovaj i pen drive poklopac? Razmishljam da kupim, al ako nema poklopac onda sve mrvice iz dzepova i slichno bi ostale na njemu.....

Saša
12.01.2010. @ 00:12 #2b3ed361

Ovaj nema poklopac. Kupih ga danas i meni je brzina upisa od 9-18MB/s. Nije loše, ali mislim da Transcend može bolje. Međutim nigde nisam našao Transcend po ceni od 3000 din, pa sam uzeo ovaj.

m
02.06.2010. @ 18:20 #29d8c173

Imala sam ovakav, samo od 4 GB. Raspalo mi se kuciste :-(. I suvise osetljiv za mene. -:osetljiv

Stevica
08.06.2010. @ 08:32 #77208510

Flesh je brz, ali mi je crkao posle 4 meseca i izgubio sam veoma bitne podatke. +:brzina -:osetljivost

Crkao
03.10.2011. @ 22:27 #12bfc730

Crkao nakon 3 godine sluzio me je ali samo je najednom crkao i bez povratka kuciste je jako lose i puca u pm ali super lepak leci tu bolest sto se slajdera tice NEUNISTIV dakle fin usb za to vreme kada sam ga uzeo .

Nikola
27.05.2012. @ 02:06 #681ccc40

Imam ovaj fles 5 godina i ni jedan problem sa njim za sad :D Ispadao,slajd sam iskrivio slucajno i dalje radi i normlano se izvlaci,flesh za svaku preporuku +:brzina,izdrzljivost -:ne znam :)

3.0
06.12.2012. @ 00:48 #a2ea3bd3

Kakvi dobar crni nikola :-D ovo je proslo vreme :-D nekada je bio OK ali sada opasna proslost mozda je vreme da ga zanmenis novim :-P +:mozda bih i napisao pre 5 godina kada sam ga imao -:Sada vise nista krsina teska, spora kao racic u kucici.

Joca
01.04.2013. @ 16:49 #c7c60560

Eh moj fles sta nije prezivo sve udarce i pranje u ves masinu na kuvanje na 90 stepeni uh kolko puta i nije se pokvario imam ga jos uvek ukupno 6 godina dal biste verovali ili ne to je cudo i jos radi stari model je najbolji a sad krsine svasta prodaju... pozzzz :D

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan