Nista posebno.... +:Velicina -:Vrlo los kvalite izrade
1 komentar
iPop
01.12.2012. @ 00:58 #09d1547e
Noraću se složiti sa apple boyem kvalitet izrade je jako jako los nakon dva meseca mi je pukao odozgo i sastrane,videcemo da li ce prihvatiti reklamaciju +:Dizajn i funkcionalnost -:Veoma veoma loš kvalitet izrade