logo
kid

Kingston Flash 16GB DataTraveler SE9

17.04.2012. @ 23:22   #Komentar #Flash/Mem kartice #Kingston

Danas ga kupih. Osim što je lep ovako mali, spor je sačuvaj bože... Evo sad prebacujem film od 2.5GB već oko 10min. Moj prošli Apacer to završava za max 3-4 min, a ovaj je posle 10 min. stig'o na oko pola... Možda je to samo kod ovog mog primerka. +:izgled -:mnoooogoooo spor

9 komentara

kid
17.04.2012. @ 23:37 #769187b2

dodatak: brzina pisanja oko 4400kb/s, brzina čitanja oko 13500kb/s...

Nemanja
21.05.2012. @ 10:37 #b024bafe

Pa sta ocekujete od ovog malog flesa, ako hocete brzinu kupite lepo R500 ili neki usb 3.0

Bole
01.11.2012. @ 12:24 #b790b89e

Brizna pisanja je u pocetku oko 20 Mb u sekundi ali kod fajlova vecih od 100 Mb kasnije pada. Ako imate cesto kopiranje i puno fajlova koji su do 100 Mb , prava milina. Tako je prosecna brzina upisa kod manjih fajlova od 100 Mb oko 20 Mb/s, kod fajlova oko 700 Mb je nesto preko 8Mb/s, a velike fajlove upisuje sa nesto ispod 5Mb/s. Mozda moze i bolje ali za 11 EUR ovo je sasvim dobra spravica. +:Dizajn, brzina rada sa manjim fajlovima -:Dizajn, brzina rada sa fajlovima vecim od 1Gb

Bole
01.11.2012. @ 12:27 #86d8a043

Ovaj dizajn u minus polju je greska. Jer mali je stvarno lep i zgodan ! +:Dizajn

JonSilvers
13.11.2012. @ 16:23 #d2966f7f

Jedan od najlepsih i najkvalitetnijih usb fash uredjaja koje sam video i koristio. Dosta se greje kad se prebacuje veca kolicina podataka. veliki fajlovi se prebacuju celu vecnost. +:Kvalitet izrade, izgled, cena -:performanse, greje se

Danijel
14.11.2012. @ 15:58 #b02abf34

Ovo je jedno sporo lepo djubre. +:Dizajn -:Brzina

Mix
22.01.2013. @ 11:50 #d1925e9b

‚Bogomdan za privezak za ključeve, metalno kućište = neunuštiv. Nažalost, mnogo se greje, a po mojim iskustvima sa HDD i USB, toplo=sporo. Mada ne znam kako to rešiti bez ventilatora, a vala za još koji minut kopiranja duže niko neće crći. +:praktičan -:brzina

Aca
22.04.2013. @ 15:52 #5cb8a4f2

uzeo ovaj fles pre par dana fles me neverovatno podseca na moju bivsu Prelep al ume da iznervira koliko je spor i retardiran brzine os 3 do 5 mb/s do provere brzine citanja nikad nisam stigao jer nisam nikad imao zivot ipo da sacekam dok ovaj retard od flesa preuzme bilo sta .U prvom mahu sam mislio pokvaren je ap sam ga poslao na reklamaciju medjutim dali mi drugi al to nije sredilo problem jedino sto je pomoglo je prodaja pa makar i za jedno pivo jer je imati ga samo bacanje novca! -:retardiran

Stefan
07.01.2015. @ 20:12 #b10f1a02

Kupio sam ga bas u emmiju koji dan pred 2015. Toliko sam razocaran u brzinu da ne mogu da opisem. Velicina, dimenzije, dizajn perfektno. Brzina kontra. Kopirao sam 2 filma od po ~ 3,5 GB oko 30 minuta. U odnosu na kingston dt 108 od 16 GB koji sam SVOM NESRECOM izgubio, a bio je fantastican, ovaj je haos los. Znaci ako ocekujete brzinu, nikako ga ne kupujte. 4.1.15. sam ga reklamirao i vratio. 3 razlicita kompjutera - isto ponasanje. Nece da se preformatira u ntfs, spor je mnooooogo. Cak su i ovi iz emmija bili izmezumljeni sporoshcu... Toliko od mene. +:Odlican materijal, dizajn i velicina -:Spor ubija !

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan