logo
Ivan

Kingston Flash 32GB DataTraveler R3.0 G2

24.06.2014. @ 00:27   #Komentar #Flash/Mem kartice #Kingston

Za sada odličan, na USB 3.0 krene sa 160MB/s nekih desetak sekundi, nakon toga dodje do 48MB/s i ne ide ispod, za ove pare kod nas u Srbiji nema bolje, bar ja nisam našao. Lepo izgleda i završna izrada mu je na nivou. Znajte da je verzija od 16GB nešto sporija od 32 i 64GB. Moja preporuka...

1 komentar

igor
02.09.2014. @ 12:06 #58572d85

Koristim uporedno HX 3.0-fury i ovo malo cudo, vrlo povoljno s obzirom sta nudi, a nudi i vise nego sto kosta. Zasto? Evo ukratko. Fury hyperx je sjajn usb namenjen konzolama ali njegova cena je vise nego neopravdana upis na fury je na z77ploci na kojoj testiram 32 dok ovo malo cudo od DTR 3.0 g2 sije 49-50 citanje je naravno oko 160mb fury oko 110. Hyperx 3.0 ne zelim porediti jer je ubica ali samo sam zeleo da uporedim cenu i kvalitet a to zaista ovaj malisan nudi. Best buy +:Brzine,cena, zavrsna izrada,dimenzije

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan