Ja do sada nisam imao kvalitetniji usb ovo je nesto sto me je odusevilo,brzina odlicna,kvaliet kucista je neopisivo dobar,cudi me da ga niko do sada nije komentarisao ovo je uredjaj za pohvalu. +:covece kakav dizajn kakav kvalitet odusevljenje zaista