logo
odusevljen

Kingston Flash 4GB DataTraveler R400

06.01.2012. @ 21:59   #Komentar #Flash/Mem kartice #Kingston

Ja do sada nisam imao kvalitetniji usb ovo je nesto sto me je odusevilo,brzina odlicna,kvaliet kucista je neopisivo dobar,cudi me da ga niko do sada nije komentarisao ovo je uredjaj za pohvalu. +:covece kakav dizajn kakav kvalitet odusevljenje zaista

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan