logo
Ivcha

Kingston Flash 8GB DataTraveler 101 G2

24.01.2011. @ 17:11   #Komentar #Flash/Mem kartice #Kingston

Fantasticna!

4 komentara

Goran
01.12.2011. @ 12:17 #464478f7

Radila mesec dana, nakon toga je nisam koristio jedno mesec ipo, i kada sam je ubacio u komp trazila je format, formatirao sam je i od tada mi prijavljuje ko da ima samo 4 megabajta... :D I jos veca fora sto je 3 ipo zauzeto sistemskim fajlovima tokom formata tako da imam pola mega slobodno od 8 giga.. :) Mada ono lepo je radila dok je bila u funkciji! :)

Corleone
26.02.2012. @ 01:01 #5dc0480c

Kupio sam je danas i pise da joj je kapacitet 7.25 GB umesto 8. +:videcemo

Boban
20.05.2012. @ 11:26 #50da883a

Pa naravno,deli se na gigabite,megabite,i kilobite (1024).To je davna fora i marketinska zackoljica.Koliki ti je kapacitet na 500gb ili na 1T.:-). -:sve isto kao i drugi

Ivan76
12.02.2013. @ 19:32 #da15c7ab

Imam ga od juče i već sam se razočarao. Hitno mi je trebao pa nisam mnogo birao, ušao u prvu radnju i kupio. Brzina čitanja sa njega je nekih 18-20 mb/s što je ok ali brzina pisanja od 4.6-4.7 je stvarno iritirajuća. Ostale stvari radi očekivano. Kompjuter ga prepoznaje prilično brzo, tv takođe. S obzirom na to da se mnogi žale na kvalitet Kingstona verovatno ću ga zaobići sledeći put. -:Spor kao puž

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan