logo
OGGY

Kinyo SA-909

06.12.2005. @ 12:14   #Komentar #Zvučnici #Kinyo

zvocnici su stvarno super imam ih vec godinu dana i nemam nikakve primedbe zvuk je stvarno odlican i moze biti prilicno glasan

6 komentara

Talichni
25.02.2006. @ 12:42 #555ce7d2

Mogu Vam reci da imam ove zvucnike i da me eXtra sluze vec 2 god i 2 meseca! Zvuk je super i skroz sam zadovoljan. Ko god ih kupi sigurno se nece prevariti.

ivan - grozni
14.12.2006. @ 19:10 #e8c263b7

Ove zvucnike imam vec skoro 3 godine i jos uvek me dobro sluze, extra dizajn, i vise nego dobri za sobu ili prostoriju do 50m2.

darko
05.06.2007. @ 02:39 #7924ed67

imam ih vise od 3 godine i zadovoljan sam.. u poslednje vreme mi narasli apetiti pa bih nesto jace, vece, ali ovi zadovoljavaju 200% potreba prosecnog korisnika.

miki
13.12.2008. @ 14:54 #7525cbe8

Imam ih vec 5 god i sa manjim sitnicama koje se lako otklone rade odlicno, planiram da ih zamenim nekim malo manjim... +:trajnost -:gabariti

nenad
01.04.2010. @ 18:22 #286f63d7

ja sam zadovoljan!! I kod mene su vec 5 godina!!!i jos rade odlicno!nisam pogresio sto sam ih uzeo!!

Branko
01.12.2012. @ 11:18 #17f63858

Odlični zvučnici,jako se lepo čuju za neke normlne potrebe.Dovoljno jak bas sa kontrolom pojačavanja isto na daljinskom. +:Kvalitet,jačina zvuka...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan