logo
Redakcija

Kralj spam-a Alan Ralsky nije uhapšen

05.05.2006. @ 13:00   #Novost

Neki mediji u Sjedinjenim Državama su objavili da je samoproklamovani kralj spam-a Alan Ralsky uhapšen od strane američkog ministarstva pravde pod otpužbom za obmanu. Izveštaj je došao od osobe koja se predstavlja kao „memhacker“. Ova osoba je takođe navela da je Ralsky zadržan i da je optužnica protiv njega još zapečaćena. Samozvani „memhacker“ je napomenuo da su spam i botnet podzemlje kao i hakerska zajednica u strahu da bi Ralsky mogao napraviti dogovor sa federalnom vladom u pokušaju da dobije manju kaznu ili potpuni imunitet kao kompenzaciju za informacije koje bi pružio. Ipak nekoliko dana kasnije došao je demanti ove vesti od strane originalnog izvora.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan