logo
Redakcija

Kreator Doom-a predstavlja novu igru

07.08.2007. @ 07:30   #Novost

Kreator klasične kompjuterske igre „Doom“, Id Software, predstavio je krajem protekle nedelje svoju novu i dugo očekivanu igru „Rage“, u kojoj se igrači bore protiv ugnjetavačke vlade u post-apokaliptičkom periodu. Nova igra će biti predstavljena za računare koji poseduju Windows ili Macintosh operativni sistem, kao i Microsoft-ovu Xbox 360 konzolu i Sony PlayStation 3 konzolu za igranje. „Rage“ je izrađen sa potpuno novom grafičkom tehnologijom koju je dizajnirao jedan od osnivača Id, John Carmach, koji je prikazao igru na „QuakeCon“ događaju u Dalasu.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan