logo
vlada

KWorld TV Stick III UB405-A Analogni

08.04.2011. @ 11:38   #Komentar #TV tjuner #KWorld

Da li mogu da gledam tv na dscaller-u ili nekom slicnom softveru posto je softver koji dobijam uy kartu prilicno los

5 komentara

Vlado
13.07.2011. @ 15:13 #25ffc7bc

Ja nisam provalio kako da gledam na dscaller-u,ako neko zna resenje neka javi

Dalibor
25.08.2011. @ 19:18 #a25f8f34

da li ima teletext

Smero
16.09.2011. @ 16:50 #07198048

Mogu da upalim ovaj softver sto dodje uz njega na daljinski ali nista vise ne prima od komandi sa daljinskog... Zna li neko kako da resi ovaj problem?

Milos
23.09.2011. @ 15:32 #5c00118d

Kakav je kvalitet slike i zvuka? Ima li teletext?

Mirjana
27.09.2011. @ 22:51 #f79351cd

Kupila sam ovu karticu pre 10-setak dana i prva je tv kartica koju imam, tako da ne mogu da je poredim sa drugim. Za sada sam zadovoljna. Imam kablovsku IKOM i slika je vise nego pristojna. Poseduje i timeshift snimanje, obicno snimanje (jedino mi smeta sto ne moze jedan kanal da se gleda, a drugi snima), ima i teletekst. Daljinski mi radi normalno, jedino nekada mi se nesto zezne u kompjuteru, pa prestane, onda samo restartujem kompjuter i bude sve u redu, pa pretpostavljma da je do mog racunara. Ono sto sam sasvim slucajno otkrila je da moj daljinski od DVD plereja Xwave 9400 takodje radi sa ovom karticom. Malo sam ga procackala i videla da mogu preko njega da menjam kanale, pojačavam i smanjujem ton, snimam, sto je sasvim dovoljno. Ako je slika preko kablovske dobra bice i preko kartice. Ton je dobar. Program koji se dobije uz njega TiVme, radi fino. Ako kartica ovako nastavi da funkcionise, ja cu biti i vise nego zadovoljna. Najjeftinija varijanta televizora. -:za sada nista

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan