Nisam znao da mu je ovako mali bafer! Pregreva se, i crkava zbog toga! ko volite savrsheno tihe rachunare, onda ovaj, jer je beshuman! Inache ne preporuchujem!
1 komentar
klang
22.12.2006. @ 09:30 #81ba4e0d
meni je trajao skoro 5 godina bez ikakvih problema, sasvim ok. a onda se raspao. valjda je i to u redu.