logo
Milan

LC Power Cosmo Cool LC-CC95 LGA775/1155/1156

12.06.2011. @ 15:57   #Komentar #Hladnjak #LC Power

Evo ovako amd x3 445 otkljucan u phenom x4 bez l3 kesa, stock kuler 38, game 55-58, prime test nesto preko 70c, LC powee 33, game 44-46, prime test oko 60c sasvim zadovoljavajuce! +:cena, laka montaza

16 komentara

v
26.08.2011. @ 22:51 #1d6f5144

Valja li za phenom II x4 955 HITNO potreban odgovor?!?!?!?

955
27.08.2011. @ 15:32 #365b4da2

mislim da nije neko resenje, bolje nesto ozbiljnije, xigmatek gaia npr. ja sam ga merkao za 955 ali ipak uzeo cm212+, tad nije bilo xig gaie..

v
28.08.2011. @ 11:58 #f1f5c1f2

ne mogu da nadjem 212+...mozda cu pokusati sa ovim. u svakom slucaju hvala.

Visa
10.11.2011. @ 15:26 #156f5b9f

Meni na AMD 7750 BE spustio temp. za 10 stepeni, sada ne prelazi 33 stepena.Za ove pare odlican. +:Odličan

Pera
21.08.2012. @ 19:24 #29f6ad40

Ovaj ili CC-93 ???

Sale
22.08.2012. @ 10:45 #42e30c4a

I ja to razmisljam

Lcpower
23.08.2012. @ 19:42 #07d573c2

Imam intel CPU dual core e5300 2.6 Ghz i spustio je temperaturu za 10-15 stepeni u odnosu na njegov stock kuler... Skoro pa necujan, cuje se samo protok vazduha.. Sto se tice montiranja nije zahtevan i dobro prijanja uz podlogu (ploca 775)... +:Vrlo dobar, odnos cena/kvalitet..

Lc
22.01.2013. @ 14:33 #807f078d

klokovan e5300 na 3.3Ghz ne prelazi temperaturu od 50 stepeni :)

Vlada
08.02.2013. @ 20:49 #93394002

E6500 overklokvan sa 2,9 na 3,5 Ghz sa BOX COOLEROM- MAX TEMP - 68 stepeni. E6500 overklokovan sa 2,9 na 3,5 Ghz SA OVIM KULEROM - MAX TEMP - 53 stepena. Smanjio mi je temperaturu u igrama za 15 stepeni. Dovoljno za te pare. +:Za male pare, odlican izbor -:Cudno izgleda? Nije to dovoljno za neki minus

dzo
06.05.2013. @ 20:03 #51482c85

Jedno je sigurno temperatura je manja za 5-10 stepeni u odnosu na stok kuler i athlon X4 740 quad core .E e sad je druga prica sto ja u kucistu imam i tv kartu , graficku kartu, dva modula rama , citac kartica, dvd cd citac ,fan kontoler ,tako da slobodnog mesta bas i nema a svi pomalo zrace neku toplotu , pa mi je ovakav kuler dobrodosao. Za dual core cisto sumljam da je ovo potrebno. +: necujan ko da ga nema u kucistu

Gordije
13.10.2013. @ 20:06 #7fde18fc

Imam proc i5 760 i sam box kulerom su mi temperature 40c(mozda stepen dole-gore) a kada npr.igram Battlefied 4(open beta)temperatura je isla do 70c a od kad sam stavio LC Power Cosmo Cool sada je temp.u idle 32c a kada upalim BF4 max temp.oko 55c sto je extra!!!ali nadam se da ako se stavi neki bolji kuler od ovog LC Power na hladnjak da ce da hladi jos bolje... :) +:Odlican,laka montaza,jeftin i tih :) -:za te pare nema nedostataka....

Bane
31.12.2013. @ 18:36 #6dda1180

Zamenio sam box kuler koji sam dobio sa mojim i5 3350P i dobio pod stress testom Prime 95 celih 10 stepeni nizu temperaturu na najvrelijem core-u i 7-8 stepeni na ostalim... za pun pogodak za 11 evra. +:Jednostavna montaza, odlican odnos cena/performanse -:plasticni nosac koji se kaci na plocu (u slucaju intel cpu)

Naka
29.08.2014. @ 15:42 #74fb2515

Iskreno kada sam kupio procesor Q6600 nisam bio zadovoljan BOX resenje i odlucio se u potragu za dobrim hladnjakom. Kupio ovaj i za sada nisam pogresio. U idle modu temepratura mi je oko 33C a kada je najoptereceniji ne prelazi 58C. Zaista sve pohval za kvalitet, ali i za jednostavnost montaze. Takodje nije potrebno kupovati termalnu pastu. +:Tih, radi svoj posao, laka instalacija, termalna pasta -:za sada nista

Darko
06.10.2014. @ 00:03 #c42e26af

Best Buy za 1100 Rsd- Ohladio sam amd x4 740 na idle oko 30, a u igrama do 53C. Preporuka. +:Mir tišina i ladovina

Stefan
31.01.2015. @ 01:06 #fee66f1f

Najvisa temperatura u max load mi je 80 C sa fabrickim kulerom, jel to normalno za taj cpu i koliko bi ovaj hladnjak stepeni mogao da smanji ?

akins
27.02.2015. @ 16:33 #f7075a69

pošto sam zeznuo nogicu na box kuleru rešio sam da kupim ovaj, imam q6600 i u idle mi je tem.30 najviše 56 . vredi svaki evro. procesor nije klokovan nemam potrebe za tim. moja preporuka svima koji nemaju novca za bacanje :) +:laka montaža,plaćeno-dobijeno,tih -:nema mana za ove pare

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan