logo
velja

LC Power Legion X2 LC1000 1000W

02.12.2010. @ 22:46   #Komentar #Napajanje #LC Power

meni je samo od sebe pocelo da se dimi, a radio je maltene na idle bio na netu i cap neznam dali je fabricka greska ali nije prijatno kad ti ripi napajanje koje je pravljeno da napaja 4 graficke, 12 hardova, 1cd,i fan-ove... a ripi na 1grafickoj i 4 harda i na 5 fan-a i procesor phenom || x2 555na 3,8 ostao sam zatecen i dalje mi nije jasno kako to sme da se desi -:lose serije kod nas

3 komentara

mario
06.12.2010. @ 04:58 #63212d40

Napajanje je apsolutni best buy, andyson k platforma, 4x36A, bio sam skeptican kad sam citao odlicne rivjuove po netu za njega (predrasude prema LC-u) ali kad sam ga i sam konacno probao-odusevio sam se, dve GTX 480 u SLI bez i da stucne, napon konstatno na 12.06V prilikom Furmark multigpu testa, svaka preporuka! -:bas nista

velja
07.12.2010. @ 22:53 #01532514

Koliko dugo ga imas? i dali imas zastitu (ups)? ako nemas, podhitno nabavi, da nebi bilo kao meni da ti rikne od visokog napona

Scyter
06.02.2011. @ 23:25 #978f7df2

Napajanje razbija koliko je dobro. Nemam reci da ga opisem, prosto je perfektno u svakom pogledu. +:Apsolutno sve! -:Ma kakav minus...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan