meni je samo od sebe pocelo da se dimi, a radio je maltene na idle bio na netu i cap neznam dali je fabricka greska ali nije prijatno kad ti ripi napajanje koje je pravljeno da napaja 4 graficke, 12 hardova, 1cd,i fan-ove... a ripi na 1grafickoj i 4 harda i na 5 fan-a i procesor phenom || x2 555na 3,8 ostao sam zatecen i dalje mi nije jasno kako to sme da se desi -:lose serije kod nas
Napajanje je apsolutni best buy, andyson k platforma, 4x36A, bio sam skeptican kad sam citao odlicne rivjuove po netu za njega (predrasude prema LC-u) ali kad sam ga i sam konacno probao-odusevio sam se, dve GTX 480 u SLI bez i da stucne, napon konstatno na 12.06V prilikom Furmark multigpu testa, svaka preporuka! -:bas nista
Koliko dugo ga imas? i dali imas zastitu (ups)? ako nemas, podhitno nabavi, da nebi bilo kao meni da ti rikne od visokog napona
Napajanje razbija koliko je dobro. Nemam reci da ga opisem, prosto je perfektno u svakom pogledu. +:Apsolutno sve! -:Ma kakav minus...