logo
Marko

LC Power Metatron Ozeanos LC8650 650W

20.04.2010. @ 02:07   #Komentar #Napajanje #LC Power

Da li neko ima ovo napajanje?Hocju da nakacim gtx 260 na njega ako je mogucje:)

7 komentara

ramzes
27.04.2010. @ 14:27 #2e7529f7

Ja imam losije 6650 i na njega sam nakacio 5850 i i7 920, radi sve bez problema

aaa
06.01.2011. @ 16:19 #451fce35

sta mislite o ovom napajanju??

ray
28.02.2011. @ 18:01 #eb2e1902

bolji je chief cft 600w za te pare

sasa
19.11.2011. @ 14:06 #9030e834

ma ovo je extra 45A na 12V

zoran
11.12.2011. @ 22:23 #ff2e6443

za one koji ne znaju , LC power metatron serija je ono najbolje što ova firma nudi . Do skoro su metatron pravili CWT , channel well . A ovo sad je Andyson ,fabrika serverskih napajanja . konkretno ovaj model je modularna verzija AD-F680A2-36 napajanja . Izvanredno . +:vrhunsko .

Mile
10.01.2012. @ 19:53 #73e1e92d

Ima dve grane na 12v i od po 22A, sto je slabo za ovu cenu +:Tiho, Modularno -:Preskupo i slabo

gogo
05.07.2012. @ 23:56 #6b086428

Imam ovo napajanje godinu dana. Platio sam ga 100e, ali me je posluzilo. Na njemu je trenutno: i5 2500k na 4ghz Gtx 570 phantom 3 8gb ram ddr3 1 HDD 1tb 1 SSD 120gb 2 opticka uredjaja Sa svim tim radi bez problema. Pozz +:Kvalitet

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan