logo
Stefan

LC Power Metatron Prophecy LC8750II 750W

24.02.2009. @ 02:18   #Komentar #Napajanje #LC Power

Prosecno napajanje kome nedostaju zastite koje svako drugo napajanje u tom cenovnom rangu moze da ponudi. -:nedostatak zastita

20 komentara

Logan
28.11.2009. @ 01:11 #b564994b

Svi kablovi su modularni uvijeni u mrezice i svaki se kaci za sebe ima zavrtnje ma perfekcija kako je odranjeno radi perfektno sto se tice davnja struje tera 2x 3870x2 + ostalo iz kucista+vodeno hladjenje svaka preporuka.... Mda po meni best bay je ovo od 1000w.... Kome treba .... :-D +:prelepo -:bucan ventilator kada se ugrje

Djoka
18.12.2009. @ 09:44 #df865d7a

To sto ne pise ne znaci da nema.Sva napajanja iz Metatron serije imaju zastite naravno,idite na sajt proizvodjaca pa pogledajte specifikacije :-)

Urke
14.04.2010. @ 21:13 #00261cb9

Imam ga oko godinu dana,Vrh! +:Lepo iygleda i Odlicno Odradjuje svoj posao

Marko
15.04.2010. @ 12:32 #2841363b

Jel bucno ovo napajanje?

Jovan
07.07.2010. @ 05:26 #013f4364

Ukoliko neko zna gde mogu naci modularne kablove za ovo napajanje, zamolio bih da mi kaze, zaista mi trebaju. Unapred hvala!!!!

RopeX
23.08.2010. @ 13:47 #30ecd431

dobro je, ali led diode mozes i da ugradis, na nekakov putu

0649999188
06.11.2010. @ 18:33 #19230944

Ako neko ima ovo napajanje na prodaju neka se javi na 064 99 99 188

dd
06.03.2011. @ 18:53 #9ecc03d9

nesijaju mi prstenovi olo kablova da li je to do verije napajanja ili su crkli

Budo
28.03.2011. @ 07:07 #1d031649

Imam v2 ovog napajanja (nema svijetleće nego metalne prstenove oko plug-ova) i bez problema gura Phenom II 1090T Black Edition i jednu Radeon 5770 1GB GDDR5, a testirano je i sa dvije u Crossfire oko mjesec dana - bez greške. Uvijek treba uzimati pouzdane brandove, ali ovo konkretno napajanje je odlično, pogotovo ako se nađe povoljno. Preporuka. +:realnih 690-700W, modularno sa svim kablovima koji mogu zatrebati, tiho -:ništa dosad

Suna
31.03.2011. @ 10:55 #3788fa35

Originalni proizvođač je Andyson, model AD-M700A2-71. Sposoban za nekih 50A na 12V grani (~600W), u pitanju je independent regulation model, po svemu osrednji - i po performansama, i po kvalitetu korišćenih komponenti. U principu će zadovoljiti potrebe manje-više bilo koje konfiguracije sa jednom grafičkom karticom, bez obzira na snagu, ali nije top-klasa tako da ne preporučujem teži overclock/overvolt. Za slične pare se može dobiti Seasonic od 620W (576W na 12V grani, odnosno 48A), ili recimo Chieftek CFT-700-14CS (sa 672W odnosno 556A na 12V), i oba su kvalitetniji izbor.

Budo
09.04.2011. @ 23:20 #88654f18

Ja pohvalih napajanje i urekoh ga - danas crklo. Komp se samo ugasio tokom igre, ništa posebno što se tiče opterećenja, valjda su zaštite reagovale, i to je to. Neću se više igrati s konfiguracijom, ako mognem da uzmem nešto drugo u zamjenu (u garanciji je), uzeću provjereno. +:radilo je dok je radilo

marko
22.09.2011. @ 16:43 #835a1222

napajanje je za sada super kupio sam ga pre mesec ipo dana isto je kao ovo samo sto nema plave swetlece prstenove za seriju novije,isti naziv samo ima dodatnu oznaku II v2.2 i tesko je dosta!!! i nemam zamerki za sada imam 1090t black edition x6 na 3,6 8gb ram na 1600 i 990xa-ud3 i swe radi kao saliveno, jos uvek razmisljam koju grafiku da uznem do 100eura ako neko ima neki predlog neka kaze... +:extraaa! -:necujno jako hladno!

Bez
23.09.2011. @ 15:17 #60c6227b

Do 100 e ti je najbolja amd 6770, koju mozes naci i za 85, a za 100 i par evra imas 6790 koja je jos bolja, mada ne puno...

ccc
20.11.2011. @ 21:39 #015b17be

6870 ili 5870 Dodaj koji e...neces pogresiti... mada ni 5770 nije losa imam je na slicnoj konf preko god danana i gura sve na max ili skoro max Ful HD:-)

Urke
08.12.2011. @ 00:32 #f77448a9

27.04.2009 je kupljen,radi odlicno,a pri tome da moj komp ne zna za "Shut-Down" prezadovoljan korisnik... +:Veoma Dobro i Kvalitetno!

Manda
26.01.2012. @ 16:07 #491f3fa2

Imam ovo napajanje i sve radi normalno, mada i dalje sam skeptican po pitanju brenda. Konfiguracija je sledeca: i-7 920, gtx580, 3x2gb ddr3, dvdrw, 2xhdd. Ima li ko iskustva sa slicnim opterecenjem? +:radi bez problema -:nema za sada

ddd
11.08.2012. @ 20:42 #7609c833

Imam ga vec nedelju dana i radi perfektno bez problema. Necuje se uopste a i hladno je. Prezadovoljan sam sve preporuke pozdrav

KRAGUJEVCAN1N
08.03.2014. @ 09:05 #9c4c52e5

Ovo napajanje sam imao pre 2 godine.I verujte da je Ultra Power!Guralo 6 meseci bez gasenja kompjutera,sledecu konfiguraciju : Intel C2Q 9550,Gigabyte GA-X48T-DQ6,12GB Kingston 1600mhz,Hdd 1.5TB + 500GB + LG DVD RW + Gigabyte CD RW + 2x Neon Blue + 4x Blue VENT 12CM + Graficka 4870x2 2GB DDR5 + Razer Tron Mouse + Razer tron Keyboard.I ni jednom stalno nije niti se restartovao racunar!Napajanje kako po dizajnu tako i po kvalitetu,savrsena izrada Metatron Prophecy familije! +:SVE POHVALE! -:Ne postoje mane

KRAGUJEVCAN1N
08.03.2014. @ 09:07 #8c4d3cc2

A i ovih dana planiram kupiti jedno novo i vezati na jos jace komponente od prethodnih,pocevsi od AMD FX 9590 AM3+ i sa plocom ASUS Crosshair V Formula-Z pa cu javiti utiske :) +:SVE POHVALE! -:Ne postoje mane

LC
20.02.2015. @ 23:00 #a888541a

Imam ga vec...6-7 god, ne znam bas tacno...radi savrseno, tiho...procitao komentar ispod, bucno kad se zagreje, kod mene se nije nekad zagrejalo :D Ne znam kako, ali upelo je da prezivi strujni udar, crkli mi UPS, procesor i ploca... +:Dosta toga -:Zastita

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan