logo
misko

LC Power Silent Giant Green Power LC6600GP2 600W

19.10.2009. @ 14:57   #Komentar #Napajanje #LC Power

imam ovo napajanje i mogu reci da sam prezadovoljan.ventilator 14mm i veoma je tiho fakticki necujno.cuju vam se samo ventilatori na stranicama kucista i sa procesora.svaka preporuka za te pare nema bolji +:odnos cena-kvalitet -:verovatno nista

17 komentara

baki
29.11.2009. @ 12:58 #c6badcd4

odlicno napajanje i neverovatno tiho uopste se ne cuje

neko
03.01.2010. @ 23:51 #ea13e733

imam ga vec nedelju dana i napajenje je odlicno, necujno... jeftino je za razliku od drugich napajanja iz klase 600w ....e da i uzimajte najnoviju verziju V2.3 +:preporuka

helpppp
09.09.2010. @ 17:42 #c2c9408b

Da li ovo napajanje moze da gura : AMD Phenom II 925 OC 3.00GHz, 4GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, Radeon HD 5850? +:PITANJE -:PITANJE

Mirko
10.09.2010. @ 11:30 #93afda59

To je odlična konfiguracija sa solidnom potrošnjom, ne bi je stavljao na LC, gledaj neko chieftek napajanje od 550W.

cevolav
23.01.2011. @ 04:30 #44e6b7f7

Imam ga tacno godinu dana, za sada nemam absolutno nikakve primedbe , necujno,stabilno sve u svemu Shljaka!!! moja konfiguracija: GIGABYTE GA-P55A-UD3 INTEL i5-750 2.66GHz 8MB Socket 1156 BOX OPTIKA:PIONEER DVR-110D WESTERN DIGITAL Caviar WD2500AAKS 250GB 7k 16MB SATA300 KINGSTON 2GB 1333MHz DDR3 KVR1333D3N9/2G GAINWARD GeForce 9600 GT 512MB GDDR3 BP9600GT-512-HDMI-DVI-I +:Preporuka

stax
12.06.2011. @ 19:48 #979ba8ec

Da li ovo napajanje ima Intelligent Fan (Automatic fan speed control) ili kod njega ventilator radi uvek istom brzinom?

dmn
27.06.2011. @ 01:09 #ba1a0f4a

da li ovo napajanje moze da pokrece grafu gts 450?

Darko
27.06.2011. @ 12:54 #8411a1bc

Može.

maxo
27.11.2011. @ 07:25 #96b7e6a3

Da li da uzmem ovo napajanje? mobo-Asus P8H61-M LX2, ram-4GB Kingston DDR3 1333MHz, optika-2x DVD-RW LG SATA, hdd-1TB WD Caviar Black , 500gb wd caviar blue grafika-ASUS EAH6570/DI/1GD3 (HD 6570) Znaci hitno mi treba odgovor ,mislim da nije zahtevna konfig. ali eto da pitam jer nemam novca za jace a i ne smem da pogresim jer treba da mi traje..Ako ne valja molim vas preporucite mi neko za slicnu cenu..Hvala puno! :) +:Odgovor hitno :)

maxo
27.11.2011. @ 07:53 #493917e2

nisam napisao CPU-Intel Pentium G840 +:Odgovor hitno :)

Arsen
28.11.2011. @ 23:27 #412f3464

ta aždaja neće da oseti tu tvoju konfu

Bojan
15.01.2013. @ 23:16 #70494b43

da li moze ovo napajanje da se nakaci na asus p5pkl-am in?

Milan
11.05.2013. @ 12:51 #4aa3ebbf

Verovali ili ne ali ja sam sa ovim napajanjem prezadovoljan. Imam ga vec oko 3god i nikada mu nista nije zafalilo. Konfiguraciju koju izbacuje je: Intel i5-750 p7p55d. - ploca 8gb ddr3 ram na 1333mhz 2x hdd 1xSSD Zasto kazem verovali ili ne!? Jer sa ovim napajanjem vec godinu dana koristim Sapphire hd 7950 oc graficku karticu koja radi na 3gb i 384bit-a Jedino se malo zagreje kada igram igre tipa Far Cry 3 u max settingsu ali tek posle 3-4h neprekidnog igranja. Ali ne pravi nikakav problem i ako nastavis sa igrom. Tako da za ove pare mislim da je trenutno best buy! +:Sve najbolje

JoveBoy
20.01.2014. @ 03:20 #ced0a011

Narucio sam ga iz EMMI juce i stize mi prekosutra 6000dinara tj skoro 53 evrica sa besplatno isporukom.... Ide na konfu staru 5 godina sem grafulje koja bila menjana pre par god: asus m4n78 se geforce 430gt 2x2gb ddr2 800mhz AMD Athlon 64 X2 7850 2.8GHz +3harda +3kulera +1dvd drive staro LC5550w silent trajalo do pre par meseci,znaci izguralo 5 i kusur godina.od sad uvek kupujem LC - cena mala kvalitet veliki. +:sve extra komentari -:vidicemo

Nikola
17.08.2014. @ 01:49 #094c4316

Imam ovo napajanje više od godinu dana. Skroz nečujno i radi odlično, definitivno best buy za ove pare. Međutim, veliki problem (Barem za mene) predstavljaju kratki kablovi. Ako vam kućište ima staklo/plastiku tj. providnu stranicu, unutra će izgledati kao Hiroshima iz '45 god. Kabel ide preko čitave ploče i preko grafike, čak ako se ne namjesti fino može da smeta CPU cooleru (U zavisnosti ako je stock cooler, ako nije, mislim da će vam to predstavljat još veći problem). Nego eto, ako nemate providnu stranicu, nemojte se puno brinuti :) Za one koji bih uzeli nešto drugo u sličnom cjenovnom ranku, preporučio bih Thermaltake 600W LitePower. +:Dobro napajanje, za ove pare best buy -:Kablovi UŽASNO kratki

Stefan
21.11.2014. @ 09:48 #efec31d9

Da li na ovom napajanju moze dobro da radi procesor i7 4770k i graficka gtx 770 +:Pitanje -:Pitanje

Lord
06.05.2015. @ 00:45 #5ce3bc9e

Gura AMD Phenom X6 1055T i Gigabyte R9 280X. Skoro pa je na max uvek kad povuce graficka 350w i cpu 150w i HDD-ovi 20-30w. Ne daje se gura sve i nema problema. +:Odlicno, sve pohvale!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan