zamolio bih Suna,ako je tu negde da napise nesto o ovom napajanju kazu da je veoma tiho,a prizvodjac tvrdi da ima efektivno iskoriscenje snage od preko 86% na sebi ima i sestopinski i osmopinski konektor za napajanje grafickih,sto bi trebalo da znaci da moze da tera jake grafike mene konkretno interesuje koju bi max grsfiku smeo da stavim na ovo napajanje +:jos neznam -:Ako moze komentar od najveceg poznavaoca ovde,pozdrav za SUNA
Ja planiram da uzmem LC Power 500W 12V-20A, ali plasim se samog imena proizvodjaca, potpuno mi je nepoznato... A ako planiras da uzmes nesto besnije sto se tice graficke, bolje pucaj na Cooler Master ili Chieftec napajanja... I malo se vodi ovom recenicom koju sam od mnogih ljudi cuo "Sto teze i sto skuplje, to bolje" Uzgred imam ASUS P5KPL-AM, Dual Core e5300 2.6GHz, 6GB DDR2 800MHz, GT 640 1GB GDDR3, 500GB WD Caviar blue 7200rpm i 1 citac, pa ako neko zna neko kvalitetno napajanje za ovu konfiguraciju preporucite slobodno :) POZDRAV
Jako je kvalitetna gp3 serija od LC powera. Kolko piše tolko i daje. To je nešta u rangu corsaira cx430, xfx 450. +:kvaliteta, tiho, učinkovito, sleevani kablovi