logo
.@

Leadtek GeForce 9500 GT 512MB GDDR3 PX9500 GT Heatpipe

06.09.2010. @ 22:27   #Komentar #Grafička karta #Leadtek

Kakva je za igrice, GTA 4 i sl.?

3 komentara

Lazar
20.10.2010. @ 19:36 #753b2f3f

Graficka kartica nije losa, na njoj mozete igrati sve igre koje postoje, ali na malo manjoj grafici... recimo Crysis na najmanjoj grafici i rezoluciji 1440x900 40fps... za GTA je vazniji procesor nego graficka...

zox
19.01.2012. @ 20:04 #36b0fcea

Probao sam je na Need For Speed The Run i ide na high bez problema 1366*766 rezolucia sa 3gb ram i 3.2hz dual amd procesorom

Stefan
15.08.2012. @ 19:54 #735b2918

Jel moze neko da mi kaze kolika je temperatura na graficku??? Meni je 45 C...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan