Kakva je za igrice, GTA 4 i sl.?
Graficka kartica nije losa, na njoj mozete igrati sve igre koje postoje, ali na malo manjoj grafici... recimo Crysis na najmanjoj grafici i rezoluciji 1440x900 40fps... za GTA je vazniji procesor nego graficka...
Probao sam je na Need For Speed The Run i ide na high bez problema 1366*766 rezolucia sa 3gb ram i 3.2hz dual amd procesorom
Jel moze neko da mi kaze kolika je temperatura na graficku??? Meni je 45 C...