Kupio sam ovaj model pre 6 meseci samo sa 512 ddr3.Sta reci dovoljno jaka da gura Crysis(directx10),Stalker clear sky i ostale nove igre na ultra high.PCI 2.0.dual DVI.256bita.Model sa 512dd3 se krece oko 100 eura sto je za ove karakteristike vise nego povoljno.Dok se vi razmisljate ja igram novi Crysis Warhead na max a vi se jos predomisljajte. : ) u slucaju da imate 22 inca monitor sli bi vam resilo sva pitanja grafike za dug period 200 eura za sli pa nije ni skupo.Pozzz +:Cena-Karakteristike i jos mnogo toga -:Tesko ih naci na nasem trzistu
fraficka je best buy kosta oko 90-100e a tera sve igrice u fulu crysis mi ide na 1280x1024 no AA sve na enthuiasist +:jos uvek se drzi
imam napajanje od 450w el moze ovo da radi.ili mi treba od 500w
Ne treba ti jače..
Mesec dana je kod mene. Sve radi u fulu. Ne diže temperaturu preko 60-62. Za kasnije videćemo.
Znaci koristim ovu karticu 30-ak meseci, sve radi savrseno, ne znam dokle ce ali za sada je ubica... +:Jos nisam naisao na igricu koja ne radi savrseno... -:Stvarno ne znam...