Zasto imam osecaj da je bolja od moje 5750..
zato sto jeste bolja...
i to dosta bolja
Ova kartica je u rangu 5750, jača samo 15-20% od GTS 250, a slabija od 5770. +:Za Miloša
a zasto je 5770 bolja?