Kartica je odlicna! Za one koji nece da igraju igrice u rezolucijji vecoj od 1024x768, bolja grafika im ne treba! Dobro se klokuje, brza je od svih 7600gs modela sa ddr2 mem. Za ove pare nema bolje!
Karta je odlicna. pri blakom overkloku 600/1500 imam 21 000 3DMark01, 11280 3DMark03, 4800 3DMark05, 2300 3DMark06 vredi svaki evro
sve najnovije igrice tera u fullu, sa amd 3000 i 768 rama sta dalje pricati
Kod mene 600/1600 3D mark 05 5300poena oblivion prosto leti mad amemorija moze i 1680 a procesor do 645 strasna stvar od leadteka. Pazite samo da budu samsungovi mem cipovi onad mogu ovi klokovi sa quomedom nemoze preko 1550.