logo
CHprki

Leadtek PX7300 GT TDH Extreme 128MB DDR3

23.12.2006. @ 18:18   #Komentar #Grafička karta #Leadtek

Kartica je odlicna! Za one koji nece da igraju igrice u rezolucijji vecoj od 1024x768, bolja grafika im ne treba! Dobro se klokuje, brza je od svih 7600gs modela sa ddr2 mem. Za ove pare nema bolje!

3 komentara

Face
26.12.2006. @ 12:02 #09525a8f

Karta je odlicna. pri blakom overkloku 600/1500 imam 21 000 3DMark01, 11280 3DMark03, 4800 3DMark05, 2300 3DMark06 vredi svaki evro

mira
26.01.2007. @ 14:51 #d16fbb05

sve najnovije igrice tera u fullu, sa amd 3000 i 768 rama sta dalje pricati

GENI
11.02.2007. @ 23:48 #f088d17d

Kod mene 600/1600 3D mark 05 5300poena oblivion prosto leti mad amemorija moze i 1680 a procesor do 645 strasna stvar od leadteka. Pazite samo da budu samsungovi mem cipovi onad mogu ovi klokovi sa quomedom nemoze preko 1550.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan