Veoma mi se dopada,a i cena je pristupacna.Interesuje me kako se ponasa sa igranjem igara?Postoje li problemi sa zagrevanjem?Unapred hvala. :)
Uzeo sam ga pre nedelju dana kolebao sam se izmedju njega i Lenogo Joga II 8 ali opredelio sam se za ovaj jer je prakticniji za nosenje .. +:Jako je zgodan za poneti , lagan je i praktican... -:Baterija bi mogla da malo duze traje ali ipak je sasvim ok ako ne planirate da postizete rekorde na igricama..
Nisam imao prilike da bas puno probam ali ono sto sam probao sasvom ok ..radi ...
Nisam ga probao sa igrama ali ostalo radi odlicno i veoma brzo. Ekran je stvarno mnogo dobar. Za ove sada novce je najbolji. +:dizajn, kvalitet, ekran, zvuk -:mozda baterija