logo
Redakcija

Lepši pol se više igra na računarima

20.04.2006. @ 11:00   #Novost

Studija izvršena od strane eBrain consumer research group je došla do začuđujućeg otkrića po kome žene igraju više video igrica nego muškarci. Prema studiji više od 65% žena dobi od 25-34 godine igra video igrice. U poređenju samo 35% muškaraca iste dobi igra video igrice. Ovo je zato što žene igraju online igre na portalima kao što su Pogo.com, MSN.COM ili Yahoo.com. Većina njih će teško otići do radnje i kupiti originalnu verzija Counter Strike-a. Dakle, muškarci igraju manje ali teže igre, ali žene igraju više jednostavnije igre.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan