logo
Redakcija

LG se udružuje sa Kodakom

22.03.2009. @ 08:00   #Novost

Iako detalji nisu još u potpunosti jasni, suština je da je LG Electronics potpisala ugovor o saradnji sa kompanijom Kodak sa ciljem korišćenja tehnologije ove kompanije u svim vrstama svojih budućih uređaja. Za one koji nisu upoznati Kodak je već godinama prisutan kada su u pitanju OLED tehnologije, mada se ova kompanija nikada nije odlučila da predstavi posvećeni proizvod koji koristi ovu tehnologiju. LG će Kodak-ovu OLED tehnologiiju koristiti u uređajima kao što su mobilni telefoni, televizori i digitalni foto ramovi, mada pretpostavljamo da će LG pomenutu tehnologiju iskoristiti za još neki adut koji drži u rukavu u vidu raznih widgeta.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan