logo
Redakcija

LG stavlja WebOS na pametni sat

14.01.2015. @ 08:00   #Novost

Audi je nedavno održao konferenciju za štampu u toku koje je bilo reči o velikom broju partnerstava sa kompanijama, kao što su Samsung, Qualcomm i NVIDIA, ali najinteresantniji uređaj u toku tog događaja sigurno je atraktivni pametni sat izrađen od strane kompanije LG. Sa ciljem da što impresivnije najavi novi Prolog automobil ove kompanije, Ulrich Hackenberg je dodirnuo ekran LG-jevog pametnog sata, nakon čega se automobil lagano dovezao. On je obelodanio da ovaj pametni sat nije baziran na Android Wear, već ga odlikuje prilagođena verzija Open WebOS operativnog sistema.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan