logo
Mar

Linksys WAG120N-E1 10/100 4xports + ADSL2+

05.08.2010. @ 15:04   #Komentar #Ruter #Linksys

Ima li neko iskustva sa ovim ruterom. Ovde stoji da je samo ADSL, a na netu nalazim da je ADSL2+. Kakav li domet ima?

1 komentar

damir
04.09.2010. @ 20:05 #a87492f7

Ruter jeste ADSL2+, a sto se tice dometa sasvim je zadovoljavajuci. Po stanu je signal pun, a ja sam sa mobilnim telefonom probao i sa 50-ak metara udaljenosti i telefon je pokazivao 2 od mogucih 4 crta. Svaka preporuka za ovaj ruter. Ko hoce pouzdan i kvalitetan neka uzme Linksys. +:Pouzdan

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan