logo
Nikola

Ljudi, jel ima neko neki utisak?

24.02.2011. @ 15:29   #Komentar #Zvučnici

Ljudi, jel ima neko neki utisak?

9 komentara

Mavasi
27.05.2011. @ 06:21 #d7b3a92b

Zasto ovaj vufer ima nogice? Zato pored ovog velikog zvucnika sa prednje strane koji se vidi, ima jos jedan ispod. Odlicna stvar. Sve u svemu prilicno dobar sistem vredan kupovanja. +:Vufer ladno ima 2 zvucnika u sebi. -:Mana neka bude recimo dizajn satelita.

Radoje
27.05.2011. @ 16:58 #ac317988

AXAXAXA u pravu si. Vufer ima zvucnik ispod, ali to je jedini pravi zvucnik. Ovo napred sto se vidi nije zvucnik, nego samo obican karton zalepljen. Rastavi pa ces se uveriti ;) +:Replika -:Voofer ima 2 zvucnika, a od toga samo jedan pravi i to onaj manji, ispod :(

Petronije
27.05.2011. @ 18:00 #cac0f4e0

Ma dajte ljudi, zar ste ocekivali da sistem od 67 evrica ima u sebi 2 zvucnika. Tako nesto ima "Bose companion 5" i kosta 400 evra. Mnogi modeli imaju napred ili sa strane rupu iz koje struji vazduh. Kod ovog modela to je zamenjeno pasivnim zvucnikom ili kartonom kako vi kazete (sto je po meni mnogo bolje dizajnersko resenje nego ona rupetina). Bez brige, logitech nikad nije pravio falseve. Ovaj sistem je vrhunski. +:Upravo ste otkrili da se plakar otvara na napolje ;P

ALO BER
07.11.2011. @ 22:28 #430c9a3a

Dal da uzmem ove il Logitech Z523 ili AL VS 2621

ALO BER
07.11.2011. @ 22:51 #5bc540f0

mislio sam na AL Octane 7

Marko
07.12.2011. @ 22:45 #d3022804

kupio sam ove zvucnike danas i zvuk im je savrsen!!!!!kad mi je cale kupio ove zvucnike hteo sam da ih vratim zbog dizajna!!!ali kad sam cuo zvuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za ove pare!!!ja imam bele ovakve i toplo preporucujem svima.ovi ljudi sto rade u toj prodavnici su mi rekli da oni imaju iste takve vec 2 g. i da su prezadovoljni!!!!!!!! +:zvuk,bas, -:dizajn

Milos
20.01.2013. @ 12:54 #5518b393

Dovoljno jaki za zurke u studentskoj sobi? :D

Milos
23.01.2013. @ 14:39 #6dcc6d14

Jedina mana je sto kad se skroz smanje, prvo radi samo levi zvucnik, onda pocne i desni, to ono na lowest lowest. :D Ali ljudi, brutalan zvuk, brutalan bas. Na 80% tek pocinje ono da kazem cepanje zvucnika, a do tada, vrhunski, kidaju. :D +:BRUUUKAAAAA

Roki
09.05.2014. @ 22:22 #b1619bc2

Kupio sam nedavno ove zvucnike i odusevljen sam, posto sam citao da ih mnogi uporedjuju sa Altec Lansing octane 7 vs4621, mogu da kazem iz licnog iskustva da stvarno po meni ne mogu se meriti nikako, Logitech mnogo mnogo bolji i vredi izdvojiti vise para za njih, milina je slusati muziku preko njih. Prosle godine sam kupio Octane 7 ali sam se jako razocarao i pokajao zbog toga, prodao sam ih posle odredjenog vremena, nije mi jasno da neko moze da ih hvali, bas je uzasan prenaglasen, nista mi se nije svidjalo na tim zvucnicima. Tako da ako se neko dvoumi moja topla preporuka su Logitech , bez razmisljanja.:) +:Izuvaju -:Nema mane

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan