logo
Redakcija

Mesečni WHQL za Vista-u ?

13.02.2007. @ 14:30   #Novost

Potpredsednik kompanije nVidia za softver, Dwight Diercks obelodanio je da će nVidia pokušati da krene ATI-jevim stopama kada je u pitanju izdavanje driver-a. nVidia želi da na mesečnom nivou izdaje svoju seriju Forceware driver-a i nada se da će dobiti mesečni WHQL za Vista-u. ATI je ovu praksu započeo još 2002-e. Dierks je takođe naveo da DirectX 10 SLI i H.264 podrška za nVidia-u neće stići do meseca aprila. Ova vest sigurno neće obradovati Dell, Alienware, HP i druge koji neće imati SLI driver za Vista-u koji može da pokrene dve DX10 kartice. WHQL odobrenje je velika stvar za proizvođače jer im Microsoft daje novac ukoliko su svi driveri WHQL.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan