logo
Redakcija

Microsoft najavljuje Vista SP2

22.10.2008. @ 07:30   #Novost #Softver

Ranije ovog meseca su se pojavile informacije da je Microsoft spreman da počne da isporučuje informacije vezane za Vista SP2 kao i za prvi Service Pack vezan za Windows Server 2008. Pojedini testeri su već dobili pozivnice da učestvuju u dolazećem privatnom beta testiranju za oba proizvoda. Vista SP2 bi trebao da sadrži sve update-ove koji su izdati nakon SP1, dodatna podešavanja kao i podršku za najnovije procesore kompanije VIA, Windows Search 4 i Bluetooth podršku. SP za Server 2008 će karakterisati poboljšana upravljivost sa DFS/FRS konzolom, unapređeno prijavljivanje grešaka u DFSR i još mnogo toga. Za sada još nema „zvanične“ najave za pojavljivanje SP2.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan