logo
Redakcija

Microsoft negira ''Big Bang'' za Vista-u

03.04.2007. @ 12:30   #Novost

Jedan od viših zvaničnika kompanije Microsoft-a izjavio je da kompanija ne planira izdavanje glavnog service pack-a za Windows Vista-u“ iz prostog razloga što je operativni sistem visokog kvaliteta i upravo izašao iz procesa izrade. Drugi razlog je što novi alati poput Windows Update-a omogućavaju kompaniji da izdaje manje popravke za svoj OS kada god je to potrebno. Kompanija će nastaviti da izdaje service pack-ove, ali oni imaju drugačije nivoe važnosti u današnje vreme brzog interneta kada ljudi imaju mogućnosti da u relanom vremenu preuzimu update-ove, pa stoga nema razloga za velikim update-om kao što je recimo bio SP1 za XP.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan