logo
Redakcija

Microsoft pokreće novu konferenciju

10.03.2015. @ 08:30   #Novost

Prvi put najavljena u toku oktobra prošle godine, Microsoft priprema novu konferenciju koja nosi naziv „Ignite“ i koja će se održati od 4. do 8. maja u Čikagu. Ovaj događaj biće održan nedugo nakon Microsoft-ove godišnje Build konferencije čije će održavanje ove godine biti upriličeno od 29. aprila do 1. maja u San Fransisku. U toku nove Ignite konferencije fokus će biti stavljen na stručnjake u oblasti informacione tehnologije, a pretpostavka je i da će u toku nove konferencije jedna od najvažnijih tema biti i Windows 10 operativni sistem.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan