logo
Redakcija

Microsoft poriče slabu tačku u Vista-i

09.12.2006. @ 12:00   #Novost

Zvanični predstavnici kompanije Microsoft su potvrdili da Vista može biti ugrožena štetnim programom iz 2004-e godine ali takođe su odbili mogućnost da se radi o slaboj tački operativnog sistema. Firma Sophos je sredinom protekle nedelje objavila da Vista može biti ugrožena od strane najmanje tri široko rasprostranjena štetna softvera, od kojih dva datiraju iz 2004-e godine. Naime, radi se od Stratio-Zip, Netsky-D i MyDoom-O malware-ima. Međutim, budući da se ovi programi zahtevaju interakciju korisnika da bi bili izvršeni, Microsoft poriče da se radi o slaboj tački.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan