logo
Redakcija

Microsoft virtuelizacija Vista Home edicije

25.06.2007. @ 14:30   #Novost

Microsoft-ovo nećkanje oko toga da li će Vista Home edicije načiniti dostupnim za Mac virtuelizaciju, je ušlo u novu fazu. Početkom nedelje, softverski gigant je nagovestio da bi mogao da promeni svoju raniju politiku i da omogući da Vista Home Basic i Vista Home Premium edicije mogu da budu korišćene kao virtualni sistemi na Mac računarima. Ali umesto da objavi informaciju kojom potvrđuje ovu odluku, Microsoft je odlučio da ostane pri svom ranijem stavu, otkazujući već pripremljenu najavu. Kompanija je odlučila da ništa ne menja u svojoj politici i ostaje pri originalnoj odluci da nema virtuelizacije za Home edicije.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan