logo
mOguci kupac

Microsoft XBOX 360 Elite 250GB + igra Call of Duty Black Ops

23.08.2011. @ 06:30   #Komentar #Konzola #Microsoft

Zasto je ram 512mb..i,da li bi mogao da igram GTA IV na ovom?

5 komentara

Darko
23.08.2011. @ 11:53 #2ebb8198

Naravno da možeš da igraš, možeš da igraš sve igre koje su izašle za XBOX 360.

xbox
06.09.2011. @ 15:58 #c1633b6b

Kakva je ovo slika nikad nisam video takav xbox dali je takav kao na slici

xbox
06.09.2011. @ 16:00 #e4729589

dali je ovaj elite limited edition

Gamer
21.09.2011. @ 22:12 #45712b0e

Interesuje me..da li moze da se nadje(ili ako neko ima)xbox360 u dobrom stanju daje slican ovome ali da je flesovan da mogu da igram piratske igrice... do 250e? ovaj je nov 266.13e ali nije flesovan to je onda jos 30e ako neko ima bio bih zahvalan i kupio bih!

Mihailo
22.11.2011. @ 22:15 #42eb983b

nerazumem se bas u xbox pa sam hteo da pitam.....pise da ima 512 mb rama .... da li mogu da igram call of duty moder warfare 2 ili 3 a da mi ne koci.... i jel dobijam internet uz xbox ovaj kad kupim ili moram da kupujem wireless

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan