logo
Moov 200

Mitac Mio Moov 200 Adriatic and Serbia

26.01.2009. @ 20:58   #Komentar #Tablet #Mitac

Srbija nije lose odradjena ali je evropa jako losa...samo autoput i glavni putevi postoje na mapi...a ne moze da se dodaju mape...

8 komentara

Devix
01.06.2010. @ 22:24 #3b41b219

Verovatno ga treba unlockovati kao i neke prethodne modele, da bi mogao ubaciti nelicencirane mape..

Nikola
10.07.2010. @ 12:46 #2595467e

gde da nadjem adapter za punjenje?

Šone
12.07.2010. @ 11:35 #a1cddd8c

Vidi spisak radnji na ovom sajtu, zovi par njih i pitaj za USB kabl mini

Joxa
19.07.2010. @ 00:08 #76db540e

Naravno da su samo glavni putevi, pa Adriatic verzija je u pitanju. Mape se mogu dodavati, samo treba znati ;) Inace, za te pare je sigurno Best Buy.

zoran
27.07.2010. @ 08:44 #2179f207

Super uredjaj, lako se otkljucava i moze da se ubaci IGO8. Imate sve moguce mape celog sveta! Nista bolje ne mozete da nadjete za te pare. Za razliku od nekih drugih uredjaja perfektno se vidi danju i pri najvecem osvetlenju. Ako se desi da sporo kopira fajlove na SD karticu onda treba da formatirate istu. Sve mape i ostale korisne stvari na www.gps-srbija.com/ +:moze da se otkljuca i da se ubaci IGO8 - imate nove mape iz 2010god.

Dr.Green
04.01.2011. @ 03:28 #dee00862

Imam veliki problem! Navigacija je funkcionisala savršeno do pre par dana ali mi sad kad sam probao da je upalim dođe samo do one prve slike Milo explore more i tu stane i ne učitava ništa dalje! A kompjuter je ne vidi kad je nakačim na USB... Ima li joj pomoći??? Ako neko ima rešenje nek mi pusti poruku na markoobradovic1@gmail.com pa ću ga ja kontaktirati! Unapred zahvalan! :D +:Savršenstvo u malo -:Ne radi trenutno... :S

Milan
01.07.2011. @ 15:40 #5f2c3153

Pre mesec dana kupio sam navigaciju,ubacili joj softver i gomilu mapa ali ona prepoznaje samo Srbiju i Crnu Goru...Neznam u čemu može da bude problem....ako neko nešto zna veoma bi mi značilo... -:Problem sa čitanjem mapa...

Gagi
02.10.2011. @ 21:15 #bb90eb9b

Sve najnovije mape Evrope imate na GPS underground sajtu,obrisete stare preko Mio More Desktop i ubacite nove koje zelite sa licencama(ima naravno full Grcka,Bugarska,...).Igo ne radi lepo (koci) zbog malo operativne memorije,bolje ubaciti original Mio mape sa pomenutog sajta +:Velicina,brzina rada -:Malo RAM memorije (32mb)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan