logo
Staletic

Mitac Mio Moov S555 Full Europe

21.08.2010. @ 12:48   #Komentar #Tablet #Mitac

Po mom skromnom misljenju, ovaj uredjaj ima ubedljivo najbolji odnos cene i kvaliteta. Mislim da je za to dobio i neke silne nagrade. Mio ima i vecih uredjaja sa vise opcija ali je pitanje cemu to sve kad su ljudi smislili LapTop-ove ;) Trenutno planiram obnovu GPS-a (imam Mio 200) i ovo je po meni najbolje resenje. Uz malo muke moze se otkljucati i dobiti WinCE 5.0 okruzenje, a onda vec imate pravi mali racunar. Cena je mozda malo visoka za nase trziste ali obzirom na moja, vise nego dobra, iskustva sa Mio-m 200 siguran sam da vredi svaku paru. Kad ga uzmem ostavicu ovde svoje utiske. +:Interfejs, rekalkulacija rute, Bluetooth -:nedostatk izlaza za slusalice

5 komentara

Luka
29.01.2011. @ 12:13 #f1da5c8f

pa kakvi su utisci? kolko drži baterija?

marko
27.07.2011. @ 13:32 #92562b21

Touch screen mu je blago receno katastrofa...nekad po 3-4 puta moras da pritisnes da bi odreagovao, i to nije u mom slucaju tako nego je svaki takav! Inace ostalo dobro radi i ima dobre mape! -:touch screen

Davor
22.08.2011. @ 09:41 #097c810b

Ekran na mom uređaju je odličan, bolji od 90 % uređaja , u klasi Garmina i Beckera je. +:Ekran , kvalitet izrade -:Nista posebno

Стефко
21.07.2012. @ 00:08 #58982617

Мени се не свиђа. Екран је права мала катастрофа, по којој мораш да чукаш пола сата да би он одреаговао. У доста случајева нема опцију "назад", па дођеш до негде, и онда мораш све испочетка да тражиш. Данас ми уопште није рекао да треба да скренем улево - добро, знао сам где идем, али ништа није рекао. Скинуо сам све апдејтове које је имао - међутим, чак ни на данашњем најновијем апдејту од 21.7.2012. он нема Мост преко Аде. А кад сам укуцао релацију Блокови - Баново Брдо, водио ме је преко Трамвајског моста... Пола опција које има не ради у Србији: детаљан приказ коловозних трака, раскрсница, тродимензионални приказ туристичких атракција, слике... Итд. Не допада ми се - очекивао сам много-много више за оволике паре! -:Touch screen, interface

Стефко
21.07.2012. @ 00:34 #535d2c53

Е да, тај програм ми се пет пута гасио. Морао сам двапут компјутер да рестартујем. Абнормално је спор. А карте мораш да апдејтујеш једну по једну: да кликнеш на њих, па да сачекаш минут, па да ти он избаци dowload, па да кликнеш, па да сачекаш минут; па кад скине, онда кликнеш install, па сачекаш пет минута. И тако педесет пута... А ако је карта апдејтована два-три пута, онда мораш ручно да инсталираш сваки од апдејта... Ма ноћна мора! Не саветујем ником! -:Desktop

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan