logo
Redakcija

Motorola najavljuje pametni sat

27.02.2014. @ 10:30   #Novost

U toku ovogodišnjeg Mobile World kongresa koji je održan u Barseloni, a sada je i kompanija Motorola najavila svoj ulazak na ovo tržište. Motorola navodi da se predstavljanje njihovog pametnog sata može očekivati krajem ove godine kao i da ga neće odlikovati Tizen, potvrdio je Rick Osterloh, viši potpredsednik kompanije. On navodi da je želja kompanije da predstavi zanimljive uređaje za nošenje u toku ove godine, dodajući da je Motorola u ovom trenutku fokusirana na nekoliko uređaja te da će se u okviru tok procesa u velikoj meri osloniti na njihovu tehnologiju senzora koja podrazumeva da su oni stalno aktivni.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan