logo
Redakcija

MS i NVIDIA napuštaju PC Gaming alijansu

28.02.2011. @ 07:30   #Novost

PC Gaming alijansa je prošle nedelje napunila tri godine postojanja, ali je ovaj događaj prošao u znaku napuštanja alijanse od strane nekoiko kompanija koje su bile među njenim osnivačima. Prema izveštajima, Microsoft i NVIDIA su odlučili da razdvoje svoje puteve sa putem ove neprofitne organizacije koja je osnovana da promoviše PC igranje. NVIDIA je potvrdila napuštanje alijanse, ali nije dala nikakvo objašnjenje zašto je do toga došlo. Kada je Microsoft u pitanju, ova kompanija se nije oglasila povodom ponovljenih zahteva da potvrdi napuštanje ove organizacije kao i razloga koji su doveli do toga.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan