logo
Lazar

MSI GeForce 210 1GB GDDR3 N210-MD1GD3H/LP

16.10.2011. @ 15:38   #Komentar #Grafička karta #MSI

Koliko je potrosnja struje na maksimalnom opterecenju? Da li se struju dobija direktno preko napajanja?

5 komentara

TpOwer
06.04.2012. @ 23:51 #8bd48ebd

Troši možda 15w, pri maksimalnom opterećenju 30w. Napon dobija sa ploče, i radi perfektno za ono što može. Super za HTPC, i neke starije igrice. +:lepo radi za svoju namenu

toki
17.02.2013. @ 15:38 #2bf1cb27

dali moze sa ovom grafickom da igram gta 4 i sa komfiguracijom od ram 4gb ddr2 procesors 1.60ghz windows mi je 7 radi na 32bita ploca mi je ddr2 ako moze pomagaj te

Danilo
17.02.2013. @ 16:04 #f5aaeeda

Ova grafička nije za igre, a za GTA ti treba minimum neki dual core na 2.5GHz i mnogo jaca graficka.

dzido
15.06.2013. @ 04:54 #38badd21

imaosam ovu karticu ali imam novu e ti moze ti gta 4 na medium

afrim
25.02.2014. @ 10:41 #5dcc9fb8

nema snage ni za spajder mena 3 buuu hu hu hu... +:imam ovu rafičku -:al nije za igrice i pored 1gb ram koje sama grafika ima

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan