logo
Milos

MSI GeForce 8500 GT 256MB GDDR2 NX8500GT-TD256E/D2

13.02.2010. @ 19:40   #Komentar #Grafička karta #MSI

Super je grafa,kod mene sa AMD 5200+ 2.7GHz 2gb rama tera GTA IV na minimumu i izvlaci 15 FSB Tera vecinu igara,imam je 1 godinu i nikad nije bil nikakvih kvarova.Topla preporuka. +:Dobra je

3 komentara

3OPAH
09.05.2010. @ 01:17 #15b43989

Da li tera 15 slicica na minimumu ili maximumu?

Milos
09.06.2010. @ 11:57 #4faf9585

Za 60e imas dosta boljih...

dalibor
08.08.2010. @ 01:26 #fa56fb48

najveci problem ove graficke je mali ventilator,a i brzo nahvata prasinu.jeste dobra to nema price.imao sam je 2 god. i moj sin je unistavao-radila je po ceo dan,nema igrice koju nije igrao! crkla je pre par dana,ventilator nije hteo da okrece.dobio sam novu na zamenu.toliko +:retko koja igrica zakoci -:slabo hladjenje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan