logo
dejan

MSI GeForce 8500 GT 512MB GDDR2 NX8500GT-TD512EH

19.05.2008. @ 21:44   #Komentar #Grafička karta #MSI

da li zna neko nesto o ovoj kartici

8 komentara

boki
22.06.2008. @ 17:09 #c166999a

ja imam ovu karticu..kartica je solidna moze svaku igru da izvuce,ima S prikljucak za tv,cooler je pasivan,i ima opcioni prikljucak za HDMI gde treba kupiti kabal posebno,

Odlicna kartica
01.09.2009. @ 14:29 #ed46873d

Kod novijih igara malo stuca, ali uz skromnija podesavanja radi kako treba

Quad
02.11.2009. @ 11:28 #e84a555e

Pasivno hladjenje se mnogo greje, i ako nema neki kuler koji je usmeren direktno na graficku kartu, a najvise na pasivno hladjenje, mozete na njoj da previte jaja na oko :)) No, sve u svemu, to je jedina mana, ovako je grefika odlicna, meni sve igrice rade u full-u, pa cak i neke novije bez ikakvih problema ... -:Previse se greje pasivno hladjenje

ILEEE
04.01.2012. @ 23:41 #9e468d86

imamm je ja, odlicna je brate i nije nekih para naj vise 20-30 eura ali je kao grom GTA 4 modovan kuje svima meni radi kao zmaj :D

patos
27.02.2012. @ 21:29 #ee85d151

kartica je patos, crkla mi je posle 2 godine, nista ne rade igrice nista patos najveci

:)
16.04.2012. @ 19:59 #4665e33b

da li neko zna gde moze da se kupi?

Mario
29.09.2012. @ 12:45 #81ffe7da

Imam je ja, ok je kartica skroz, igrao sam assassin's creed 2 na njoj sa 3800+ i giga rama ddr1

:O
13.10.2012. @ 21:22 #d735ba11

I meni crkla posle 2 meseca

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan