logo
nikola

MSI GeForce 8600 GS 512MB GDDR2 NX8600GS-TD512E

22.11.2009. @ 18:16   #Komentar #Grafička karta #MSI

Razmisljam da kupim neku graficku karticu pa bi hteo da me posavetujete koju da kupim ali da igrice npr.(pes 2010,CoD 5...) da gura rezoluciju bar 1280x1024 moze i vise. Budzet 60 eura

7 komentara

qq
29.11.2009. @ 10:19 #ca883f85

kad vec imas 60E uzmi gf9600GT sa 512mb GDDR3 memorije, 20-25E je skuplja ali drasticno jaca od 8600, a tek neznatno slabija od 8800gt. 8600 je ok za pes, ali ce se namuciti sa COD5, a 9600 ce je glatko vuci i na vecoj rezoluciji, sa vishe detalja. Preporucujem Gainward

qq
29.11.2009. @ 10:25 #fddf96a2

i da, nikako nemoj uzimati MSI, imaju kartice sa ubedljivo najgore resenim hladjenjem, pregorece u toplijim prostorijama (pisem iz iskustva)

.
11.01.2010. @ 16:40 #0140f96c

treba mi neka grafika za cs.. ali ne nesto pretereano skupo.. neki savet?

Dragan
12.01.2010. @ 10:38 #72c17f1e

Kanter možeš da igraš sa bilo kojom grafikom, ali kad već uzimaš uzmi da možeš da igraš i novije igre, za svoju cenu odlična je 4650, samo nemoj msi.

Darko
07.04.2010. @ 11:51 #718fd266

Nikakva. Pročitaj postove ispod.

D1cA
02.11.2011. @ 23:04 #96cd75df

Graficka je odlicna, nemojte niko da vas vara igrao sam dosta zahtevnih igrica i nisu mi kocile, sada bez kulera i ne igram bash mng igrica, igram samo cs bez problema fps mi je 101 i ne pomera se... Jedini problem je sto mi je uwek zagrejana na 96C o.O, ali super mi radi...! +:Neradi mi kuler godinu dana i radi...! -:Brzo crkne kuler!!

nikola
24.07.2012. @ 12:54 #ffe89490

kupio sam komp 2007 sa ovom grafickom karticom. glatko gura cs,pes 2012 gta srbiju ili 4 need for speed ,i jos puno igrica temperatura graficke je uvek oko 57 c leti a zimi je manje.moja je preporuka.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan