logo
Milan

MSI GeForce 8600 GT 1GB GDDR2 NX8600GT-TD1GEZ/D2

01.10.2008. @ 16:04   #Komentar #Grafička karta #MSI

Vise volim Asus ali ovo je izgleda bas dobra graficka. Da li neko ima iskustva sa ovom karticom posto je ja imam jako kratko? +:Dobra gtaficka -:Mozda se malo vise greje, posto je silent nije strasno

5 komentara

Milan
01.10.2008. @ 22:40 #ab3c6eee

Isprobao sam je. Kako radi u Crysis II, k'o luda. Opcije na gamer.

Mario
08.01.2011. @ 16:40 #cffc9f7f

Imam je vec dosta, jos nema igre koje ne moze da pogura na high, jeste da onda malo sporije radi ali vazno da radi. Ako neko ima da proda ovu karticu , ja cu prvi da je kupim. +:1 gb memorije

milovan
15.04.2012. @ 17:10 #dace3c55

Gura sve nove igrice kao od sale +:strasna grafika ,koristim je 3 godine prezadovoljan sam

Alex
27.07.2012. @ 20:33 #3679d95a

Imam ovu graficku, duze vreme, i gura sve novije igrice moze poterati i GTA IV...

Zarko
25.08.2012. @ 14:41 #58f3fa30

Imam je 3-3ipo god i zadovoljan sam kako me je za sve ovo vreme sluzila. Medjutim, imam jedan problem koji nikako da odgonetnem. Naime, do pre 2-3 meseca radila je necujno, a onda je polako pocelo da se javlja neko zujanje proporcionalno sa opterecivanjem grafike. Sto se tice samog rada, ona i dalje radi bez problema, samo sto tako zuji i mnogo je pocela da me nervira. Nosio sam je u servis, plaseci se da nije pred "crkavanjem", medjutim, tamo nista nisu mogli da joj nadju, testove je prosla bez problema, samo su zamenili termalnu pastu. Bukvalno su mi rekli, ne znamo sta joj je !? Evo i dok pisem ovaj komentar ja nju koristim, radi bez problema, igram pes 2012 na high bez problema, druge igre ne igram, ali nesto zuji u njoj. Sta joj je nisam uspeo da otkrijem, pa cu raditi na tome da skupim nesto para i zamenim je novom a sa njom se posteno rastanem.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan