08.10.2008. @ 15:20 #Komentar #Grafička karta #MSI
Ova grafa je sjajna glatko pusta sve najnovije igre u max rezolucijama, a procesor stvarno opravdava svoj djavolsi clock "666". Graficka je poprilicno glomazna i nije za midi kucista samo za big, a to je dobro i zbog hladjenja, jer ova greje kao fen za kosu!. +:ODLICNA -:GREJANJE