logo
nemanja

MSI GeForce 9500 GT 1GB GDDR2 N9500GT-MD1G

10.02.2010. @ 19:36   #Komentar #Grafička karta #MSI

jel moze ova nesto da potera na med.....

7 komentara

Milos
07.10.2010. @ 14:54 #42cf9ad3

Imao sam skoro 9500gt sa 512MB,sa amd 5200 x2 i 1gb ddr2 rama na 800mhz sam pokrenuo bioshock 2 na max na mom monitoru od 17''.Igrao sam skoro sve osim crysisa i gta4...Doduse,crysis na medium fino radio...Ne znam sta igras od igrica ali ces sigurno vecinu naslova moci na med...Ili da dodas jos malo para i da uzmes neku jacu.Ja sam za 7600din kupio 8800gts pre neki dan.:) Imas npr. gt240 ili tako neki.Uglavnom gledaj da bude makar ddr3 memorija...Poz

Aca
24.10.2010. @ 00:50 #63023691

PES 20011,COD 6,Singularity,H.A.W.X....na High sa AMD Phenomom Triple corom na 2.3 GHz i 4Gb rama bez problema....nije losa grafa,ali polako gubi daha....za te pare solidna!!!

millos
15.03.2011. @ 11:10 #e27ba231

moze li da se igra pes 2011 na high?

Vlado nk
11.06.2012. @ 12:44 #67e93956

Moze, naravno!!!!!! Moze i Dirt 2 na high, Batman, Bioshock, Wolfenstein 2, itd......Imas jako jeftinu , a dobru kartu, Ati 5550 512 DDR5, 128 bit za 26 eura!! +:Milose -:Milose

ivan
21.11.2013. @ 22:25 #254fe3c2

moze li ova kartica da gura neke novije igrice? imam napajanje od 300w da li moze da je pogura?

MAX
20.01.2015. @ 20:30 #7f5fa8a2

a moze li da gura farcry 3 i crysys 3

max
20.01.2015. @ 20:31 #00e31ed4

hvala buraz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan