Ma ajde,kupio sam je ali ove igrice koje igram ne moze ni da pokrene!Vrlo malo memorije,bar da je 3Gb i to DDR5 -:Nedostatak memorije
uz 9600 GT sve preko 512 MB je cisto bacanje para +:9600 GT je sasvim dobra ali... -:2 GB je apsolutno nepotrebno za graficku ove klase