Da li ova graficka kartica moze da se postavi na 'K9N Neo V3" maticnu plocu? Hvala unapred!
Grafika mi je pala za oko zbog cene. Jel zna neko nesto vise o njoj, zasto je tako jeftina - pogotovo u poredjenju sa ostalim 9600GT. Nema s-video ali su frekvencije i propusnost memorije odlicene. Kako se pokazala? +:Cena, ocigledno -:Verovatno kvalitet
Ima li ova grafika S-Video, Ako imada li neko ima iskustva sa povezivanjem sa Tv-om preko S-videa kod ove kartice?